Wirtualna perkusja

Dla wszystkich fanów muzyki rockowej, instrument jakim jest perkusja jest tu nieodzownym elementem. Wielu pasjonatów takiego brzmienia marzy zapewne aby usiąść pewnego dnia za całym tym zestawem bębnów, talerzy i werbli i choć przez chwilę poczuć się, jak Lars Ulrich.

Charyzmatyczny perkusista z kultowego zespołu Metallica jest zapewne wzorem dla wielu młodych muzyków, pragnących zmierzyć się z tym wielowymiarowym instrumentem. Dziś elektronika, ale przede wszystkim multimedia dają taką możliwość. Na początku wirtualną, ale dobre i to by złapać bakcyla. Wirtualna perkusja to dopiero początek przygody z rytmem i zabawą dźwiękiem. Wirtualna perkusja to gra komputerowa, która pozwoli nam zweryfikować czy jesteśmy obdarzeni słuchem i refleksem.

Na wesoło jesteśmy w stanie zweryfikować swoje umiejętności a także zaczerpnąć zaawansowanych lekcji z gry perkusji. Im dalej tym trudniejsze utwory dostajemy do zagrania. Jeżeli masz swojego mistrza perkusji możesz trenować wirtualnie na jego utworach. Tylko wytężona praca przyniesie Ci znakomite rezultaty. To doskonały przewodnik po historii bębniarstwa i gry na instrumentach perkusyjnych, uczy, przygotowuje. Kto wie, może kiedyś trzymać będziesz w dłoniach prawdziwe pałeczki do perkusji?