Pole Dance – taniec na rurze

Niezależnie od tego jakiej jesteś płci, czy w jakim obecnie znajdujesz się wieku i formie fizycznej, możesz zacząć od zaraz. Taniec na rurze, zawsze kojarzy się z jednym. Jest bardzo wyzywający, śmiały i nieskromny. Jednak szybko zmienisz zdanie i zauważysz, że taki taniec wymaga ogromnej siły i determinacji oraz przede wszystkim sprawności fizycznej, której się nauczysz, by być bardziej wydajnym.

To ćwiczenia odporności. Poruszając się, wzmocnisz zarówno górną część ciała, ale też niższe jego partie. Można domyślić się, że po takim treningu tancerz jest bardzo zmęczony. Jest to zrozumiałe, ale wkrótce dowiesz się, że to wspaniale wzmocni Twoją kondycję. Jest to doskonała aerobowe praca i będzie się wspaniałym bodźcem dla ogólnego stanu zdrowia.

Taniec na rurze przez ostatnie lata uległ wielkiej metamorfozie, szczególnie w okresie ostatnich pięciu lat stał się dla wielu tańcem wyjątkowym. Jeżeli jesteś zadowolony, samoświadomy swojego wyglądu to warto rozpocząć przygodę z nową dyscypliną taneczną, jaka jest właśnie pole dance.

Wydaje Ci się to potwornie trudne? Dzięki profesjonalnym treningom masz szansę zrobić na rurze to samo. Pierwsze zajęcia tańca na rurze są naprawdę łatwe. Nawet ludzie o dość ograniczonej sprawności fizycznej fitness będą w stanie je wykonać.

Większość zajęć tańca na rurze zarezerwowanych jest dla dziewcząt. W ciągu tygodni, a potem miesięcy lekcje zwiększą Twoją pewność siebie i samoświadomość wykonywanych ruchów. Twoje ciało będzie silniejsze, a Ty będziesz już w stanie wykonać dodatkowe ewolucje na słupie.