Wiązar Polska – producent drewnianych wiązarów dachowych

Wiązar Polska – producent drewnianych wiązarów dachowych
Konglomerat
O konglomeracie

Wykonujemy dach od podstaw. Wiązary dachowe wykonywane są nowoczesną metodą. Składamy je już na hali, dzięki czemu są wykonane perfekcyjnie oraz stanowią solidny szkielet dachu. Więźba dachowa to właśnie ten szkielet. Musi być wytrzymały i bezpieczny, gdyż niejednokrotnie utrzymuje na sobie ciężar śniegu, a także ciężar własny. Więźba wpływa na przeniesienie owego ciężaru na ściany nośne budynku.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.1

Odpowiednia konstrukcja więźby dachowej powoduje wytrzymałość całego domu. Coraz częściej poddasze to zamieszkała na co dzień część domu, dlatego dbamy o jakość drewna oraz innych elementów konstrukcji. Drewno stosowane do produkcji zadaszenia jest suszone komorowo. Oznacza to, że jest pozbawione wszelkich szkodliwych grzybów i insektów.

Wiązary dachowe z firmy Wiązar Polska fot.2

W pełni bezpiecznie można przebywać pod naszym dachem, bez obaw o zdrowie. Stosujemy także metody, które powodują niepalność drewna. Dobry dach wpływa na jakość i bezpieczeństwo całego domu na długi długi czas i zawsze służy kilku pokoleniom, dlatego warto skorzystać z naszych usług.

Wiązar Polska

Strona konglomeratu
Telefon do konglomeratu
578211132
NIP konglomeratu
1230537879
REGON konglomeratu
011059223
Adres konglomeratu
ul. Ceramiczna 4 58-130 Żarów
  • Wiązar Polska – producent drewnianych wiązarów dachowych
  • Wiązar Polska – producent drewnianych wiązarów dachowych