Weterynarz w przychodni OptoVet Wrocław

Weterynarz w przychodni OptoVet Wrocław
Nazwa konglomeratu:
Weterynarz w przychodni OptoVet Wrocław
Konglomerat:
O konglomeracie:

Domowe zwierzęta to najlepsza rzecz, a właściwie istota, jaką można sobie sprawić. Jeżeli chcecie, aby Wasz domowy pupil znalazł się pod opieką najlepszego weterynarza, to koniecznie musicie zajrzeć do OptoVet. To najlepszy weterynarz dla psów ze specjalnością okulistyka psów i kotów. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej kliniki, gdzie zawsze możecie liczyć na profesjonalne podejście i pomocną rek każdego weterynarza.

Wśród naszych usług znajduje sie badanie ciśnienia wewnątrzgałkowego za pomocą tonometru, badanie okulistyczne za pomocą lampy szczelinowej, badanie neurookulistyczne, badanie drożności przewodu nosowo-łzowego (test Jonesa), badanie dna oka (oftalmoskopia pośrednia i bezpośrednia) i jeszcze wiele innych.

Żaden zwierzak nie zostanie przez nas pominięty. Nasi lekarze zrobią wszystko, aby wszystkim pupilom pomoc. Dzięki temu nie będziecie musieli troszczyć się o ich zdrowie. Ewentualne zabiegi zawsze wykonujemy w sterylnie przygotowanej sali pod nadzorem najlepszych lekarzy specjalistów.

Strona konglomeratu:
Telefon do konglomeratu:
534820033
NIP konglomeratu:
8952114212
REGON konglomeratu:
366321634
Adres konglomeratu:
ul. Aleja Poprzeczna 72 51-167 Wrocław