Sklep ParasoleDlaCiebie.pl – parasole dla muzyków i nie tylko

Sklep ParasoleDlaCiebie.pl – parasole dla muzyków i nie tylko
Konglomerat
O konglomeracie

Porządny parasol to bardzo potrzebne akcesorium, niezależnie od pory roku, miejsca i pogody. Warto zaopatrzyć się w kilka rodzajów parasoli, nie tylko praktycznych, ale też ładnych, dopasowanych do stroju, okazji i Twojego nastroju! Odwiedź nasz największy sklep z parasolami online i znajdź parasolkę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb.

Parasole z oferty sklepu internetowego ParasoleDlaCiebie.pl fot.1

Znajdziesz u nas klasyczne modele w neutralnych odcieniach, jak i bardziej ekstrawaganckie parasole kolorowe i przezroczyste. Dla miłośników mody, stawiających na wysoką jakość, mamy parasole markowe damskie i męskie, w pełni automatyczne lub bez automatu. Bogata oferta naszego sklepu internetowego zawiera także parasolki dla dzieci i młodzieży.

Parasole z oferty sklepu internetowego ParasoleDlaCiebie.pl fot.2

Posiadamy także parasole do zadań specjalnych – ślubne, plażowe i ogrodowe. Modna, praktyczna parasolka przyda ci się o każdej porze roku. Zaopatrzysz się u nas także w płaszcze przeciwdeszczowe i niezbędne akcesoria takie jak etui na parasol, płaszcz przeciwdeszczowy, a także portfele skórzane. W razie czego chętnie służymy pomocą w doborze odpowiedniego modelu.

Sklep z parasolami ParasoleDlaCiebie.pl

Strona konglomeratu
Telefon do konglomeratu
717334511
NIP konglomeratu
9150000963
REGON konglomeratu
008479373
Adres konglomeratu
ul. B. Chrobrego 7 55-100 Trzebnica
  • Sklep ParasoleDlaCiebie.pl – parasole dla muzyków i nie tylko
  • Sklep ParasoleDlaCiebie.pl – parasole dla muzyków i nie tylko