Med-Orth – specjalistyczny sklep ortopedyczny we Wrocławiu

Med-Orth – specjalistyczny sklep ortopedyczny we Wrocławiu
Konglomerat
O konglomeracie

Specjalistyczna Firma Ortopedyczna Med-Orth zajmuje się sprzedażą nowoczesnego sprzętu medycznego, w tym produktów ortopedycznych, rehabilitacyjnych oraz sanitarnych. Sklep internetowy posiada szeroką ofertę artykułów dla pacjentów w każdym wieku. Dzięki temu, że przedsiębiorstwo kieruje się w swoich działaniach przede wszystkim dobrem klienta i indywidualnym podejściem do jego potrzeb.

Buty ortopedyczne ze sklepu Med-Orth Wrocław fot.1

Do Med-Orth tłumnie trafiają zarówno osoby posiadające dofinansowania NFZ, dofinansowanie zaopatrzenia z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, jak i klienci całkowicie pokrywający koszt zakupu sprzętu z własnej kieszeni. W ofercie firmy znaleźć można również możliwość wypożyczenia sprzętu takiego jak kule łokciowe, wózki inwalidzkie czy łóżka.

Buty ortopedyczne ze sklepu Med-Orth Wrocław fot.2

Warto podkreślić, że wrocławskie przedsiębiorstwo tworzą doświadczeni profesjonaliści, którzy są gotowi rozwiać wszelkie wątpliwości, doradzić w wyborze sprzętu czy nawet zlecić produkcję wyrobu medycznego na indywidualne zamówienie.

Sklep Ortopedyczny Med-Orth

Strona konglomeratu
Telefon do konglomeratu
713723033
NIP konglomeratu
8990027389
REGON konglomeratu
930326316
Adres konglomeratu
Kościuszki 173 50-438 Wrocław
  • Med-Orth – specjalistyczny sklep ortopedyczny we Wrocławiu
  • Med-Orth – specjalistyczny sklep ortopedyczny we Wrocławiu