Lekarz okulista w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław

Lekarz okulista w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław
Konglomerat
O konglomeracie

Centrum Medyczne Helemejko działa we Wrocławiu od 2016 roku. W przychodni pracują specjaliści z długoletnim doświadczeniem. Lekarz okulista do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny. Celem placówki jest zapewnienie profesjonalnych usług ja najwyższym poziomie. Pracownicy centrum medycznie stal podnoszą swoje kompetencje, aby sprostać oczekiwania klientów.

Okulista Wrocław fot.1

Wizyty rejestrowane w ramach prywatnych świadczeń medycznych. W placówki pracuje okulista, specjalista chorób oczu, osteopata. W placówki leczone są schorzenia suchego oka. Placówka jako jedyna we Wrocławiu posiada urządzenie Rexon-Eye, która zapewnia skuteczną terapię w przypadku niewystarczającej ilości produkowanych łez.

Okulista Wrocław fot.2

W centrum medycznym pacjenci mogą skorzystać z badania na obecność Nużeńca. Przychodnia Helemejko zajmuje się leczeniem oraz profilaktyką zaćmy. W ofercie placówki znajduje się leczenie zapalenie spojówek. Centrum okulistyczne dopasowane jest do potrzeb osób niepełnosprawnych, znajduje się na niskim parterze.

Telefon do konglomeratu
660206896
NIP konglomeratu
8981029578
REGON konglomeratu
930332280
Adres konglomeratu
ul. Życzliwa 16A 53-030 Wrocław
  • Lekarz okulista w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław
  • Lekarz okulista w Helemejko Centrum Medyczne Wrocław