Klinika Zdrowego Umysłu – psychoterapia rodzin Wrocław

Klinika Zdrowego Umysłu – psychoterapia rodzin Wrocław
Konglomerat
O konglomeracie

Klinika Zdrowego Umysłu to zespół doświadczonych psychologów i terapeutów, dla których każdy problem jest do pokonania i przejścia. Spotkania ze specjalistami oraz psychoterapia (w zależności od okoliczności i wykrytych problemów) pomoże klientom przejść przez trudny okres w ich życiu, gdy już samodzielnie nie są w stanie sobie poradzić.

W Klinice Zdrowego Umysłu pracuję sztab wyspecjalizowanych specjalistów, koncentrujących się na różnych konkretnych metodach badawczych. Zajmują się zarówno dziećmi, młodzieżą, jak i również problemami dorosłych. W zależności od problemów zajmują się terapią długoterminową, jeśli jest taka konieczność, ale również pomagają w pojedynczych problemach, przy których klient czuje, że jest w sytuacji bez wyjścia.

Pracownicy są w stanie pomóc pacjentowi w uspokojeniu agresji i nerwicy, która w Tobie drzemie; przełamaniu lęków i zwalczeniu Twoich problemów seksualnych bądź problemów z odżywianiem. Starają się również działać w zwalczaniu problemów w parze bądź rodzinie. Należy zwrócić uwagę, że zwalczanie problemu od środka może dać efekty również na zewnątrz - istotne jest pozbywanie się efektów psychosomatycznych, które często ludzie potrafią mylić z typowymi przeziębieniami, bądź "gorszym dniem".

Klinika Zdrowego Umysłu

Telefon do konglomeratu
530545002
NIP konglomeratu
8971708697
REGON konglomeratu
021409951
Adres konglomeratu
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
  • Klinika Zdrowego Umysłu – psychoterapia rodzin Wrocław