Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg
Konglomerat
O konglomeracie

Kancelaria Stangenberg we Wrocławiu jest renomowanym miejscem wsparcia prawnego dla klientów indywidualnych i biznesowych. Kancelaria zapewnia swoim klientom kompleksową obsługę prawną, zarówno w języku polskim, jak i niemieckim.

Jej specjalizacją są polsko-niemieckie stosunki handlowe, w ramach których udziela porad prawnych, sprawy o charakterze transgranicznym w ujęciu klientów indywidualnych, prawo pracy, szeroko pojęte prawo handlowe i gospodarcze oraz prawo autorskie. Dodatkowo kancelaria działa również w ramach spraw prawa cywilnego, spadkowego, rodzinnego oraz popularnych dziś wdrożeń RODO w firmach.

Kancelaria działa od 2017 roku i od tego czasu nieprzerwanie pomaga swoim klientom w trudnych zagadnieniach prawnych, podchodząc do każdej konsultacji indywidualnie i dbając o to, by klienci otrzymywali w pełni obowiązującą, kompletną pomoc prawną, która pozwoli im dalej działać w zakresie toczonych spraw. Kancelaria Stangenberg reprezentuje swoich klientów przed sądami i wydaje opinie prawne.

Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg

Strona konglomeratu
Telefon do konglomeratu
519419646
NIP konglomeratu
8522531717
REGON konglomeratu
367772089
Adres konglomeratu
ul. Królewiecka 72 54-117 Wrocław
  • Kancelaria Radcy Prawnego Anna Stangenberg