Dla Serca – poradnia kardiologiczna Wrocław

Dla Serca – poradnia kardiologiczna Wrocław
Konglomerat
O konglomeracie

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Jeżeli chcecie być pewni, że znajdujecie się pod opieką dobrego i cenionego kardiologa, to jest on dla Was dostępny w naszej klinice. Warto na bieżąco sprawdzać kondycję swojego serca. W szczególności, jeżeli daje się ono Wam we znaki. Im wcześniej zostanie zdiagnozowana choroba, tym większa szansa na wyleczenie.

Bazujemy na nowoczesnym sprzęcie medycznym, który jest niezwykle czuły i jest w stanie pokazać wszelkie nieprawidłowości, jakie mogą występować w okolicy serca. Problemy z funkcjonowaniem serca i układu krążenia to przeważnie problem osób starszych. Ale nie tylko. Dlatego z naszej poradni mogą korzystać wszyscy.

Zapraszamy do kontaktu z rejestracją - w celu umówienia się na wizytę w najbardziej dogodnym dla siebie terminie. Zajmujemy się diagnostyką i konsultacjami. Naszym pacjentom oferujemy zawsze dogodne warunku leczenia. Zaufajcie nam, tak jak to zrobiło wielu innych pacjentów. Zachęcamy do odwiedzin.

Poradnia Kardiologiczna Dla Serca

Strona konglomeratu
Telefon do konglomeratu
713726164
NIP konglomeratu
6131421573
REGON konglomeratu
022203944
Adres konglomeratu
ul. Kamieńskiego 225/1U 51-124 Wrocław
  • Dla Serca – poradnia kardiologiczna Wrocław